Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Адвокату із Закарпаття повідомили про підозру

Адвокату із Закарпаття повідомили про підозру
289700 ПЕРЕГЛЯДІВ

Закарпатською обласною прокуратурою повідомлено про підозру адвокату Биркович Олександру Іванович з Ужгорода, за фактом умисного заподіяння представнику особи легких тілесних ушкоджень, у зв‘язку з діяльністю, пов‘язаною з наданням правової допомоги (ч. 2 ст. 398 КК України).

Встановлено, що у підозрюваного виник конфлікт із адвокатом відповідача на ґрунті розгляду в суді цивільної справи. Перебуваючи у приміщенні Закарпатського апеляційного суду, чоловік наніс потерпілому удар у шию, пише ЖПК - України. Висновками експертизи підтверджено, що таким чином він наніс особі легке тілесне ушкодження.

Наразі вирішується питання щодо обрання особі міри запобіжного заходу пише прокуратура Закарпаття.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Також зауважимо, що пан адвокат Биркович Олександр Іванович є кандидатом на посаду судді Верховного суду на конкурсі, що оголошувався у 2016 році Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, а вже у 2019 році на суддю Закарпратського апеляційного суду. Наполегливість цього пана як бачимо велика. Та дивним є також і те, що обліковується він як адвокат, в Раді адвокатів Київської області, працює в Ужгороді, прописаний в Н.Воротах Мукачівського району - не дивно? Прохання Раду адвокатів Київської області розібратись з цією персоно, та вжити законних заходів щодо його поведінки.

zido.com.ua

Теги: Биркович Олександр Іванович,Биркович,адвокат Биркович,Закарпаття,підозра,адвокат

© 2020 Piar

Мої відео