Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Як стати «Волонтером БПД» дізнались студенти Чернігова

Як стати «Волонтером БПД» дізнались студенти Чернігова
405176 ПЕРЕГЛЯДІВ

Студентам Академії Державної пенітенціарної служби, які проходять практику в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області розповіли про проєкт «Волонтер БПД», що реалізовується системою безоплатної правової допомоги.

В лютому цього року в Україні стартував проєкт «Волонтер БПД». Метою даного проєкту є сприяння волонтерами регіональним та місцевим центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги у здійсненні їхніх функцій. Волонтери допомагатимуть центрам забезпечувати доступ людей до безоплатної правової допомоги, проводити правопросвітницьку роботу, організовувати надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, реалізовувати інші повноваження у сфері захисту прав людини.

На даний час у Чернігівській області вже працює 11 волонтерів безоплатної правової допомоги, які сприяють центрам у здійснені правопросвітницької діяльності.

Залучення особи до волонтерської діяльності у сфері надання БПД здійснюють центри з надання БВПД. Для цього потрібно послідовно пройти такі етапи:

заповнити анкету кандидата у волонтери: https://cutt.ly/hlq3RxH ;
пройти дистанційний курс«Основи волонтерської діяльності»: http://academy.legalaid.gov.ua/ (для реєстрації слід ввести дані, які збігаються з інформацією в анкеті кандидата у волонтери);
отримати онлайн-сертифікатпро успішне проходження курсу.
Далі уповноважена особа центру перевірить документи кандидата у волонтери, зокрема документ, що посвідчує особу, сертифікат про успішне проходження дистанційного курсу та інші документи (про освіту, досвід роботи, проходження або закінчення курсів тощо) за наявності.

Після цього кандидата у волонтери запросять на співбесіду з керівником відповідного центру або уповноваженою особою.

© 2020 Piar

Мої відео