Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Mountain Breeze презентували кліп на пісню "Утону"

Mountain Breeze презентували кліп на пісню "Утону"
428496 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український гурт Mountain Breeze, котрий не так давно випустив перший у світі tiktok-альбом «9 минут» презентували нову зворушливу пісню під назвою «Утону».

Після публікації демо версії пісні "Утону" в соц. мережах, вона за рекордно короткий період викликала шалений ажіотаж: мільйони переглядів, сотні відео від користувачів зі звуком треку та тисячі коментарів… Це змусило Mountain Breeze змінити свої плани, адже в той період гурт активно готував сюрприз для своїх слухачів у вигляді їх першої дуетної пісні . Музикантам довелося поєднати зйомки одночасно двох масштабних кліпів і паралельно доопрацювати обидві пісні.

"Напевно, "Утону" - найглибша пісня, яку ми коли-небудь написали. Якщо почуття любові можна порівняти з морем, то я б хотів, щоб кожен потонув в ньому. Не так давно я поставив собі за мету писати про любов так, як ще ніхто ніколи не робив. Можливо, саме з піснею "Утону" у мене вийшло це зробити, але не мені про це судити "- так прокоментував Олександр своє нове творіння.

Для того, щоб передати всю палітру почуттів і не втратити щирості в пісні Mountain Breeze залучили цілий струнний оркестр і записали живий рояль! А сам трек був написаний в батьківському домі на старому піаніно, на якому Олександр навчався грати в дитинстві і створював свої перші рядки і мелодії.

"Ми так поспішали випустити "Утону", тому що кожен день сила-силенна незнайомих нам людей писали з проханням встигнути випустити її до якогось особливого дня в їхньому житті: хто до весілля, хто до дня народження первістка, деякі хотіли станцювати під неї на випускному. Ми не могли довго тягнути, інакше їм довелося б переносити свої свята"- жартують музиканти.
Для того, щоб передати потрібний настрій, особливо трепетні кадри знімали під водою в єдиній в Україні підводній студії. А велика частина кліпу була відзнята в колисці музики - оперному театрі, де світло софітів і особлива музична атмосфера викликали у знімальної команди відчуття, що там цей твір і народився.

"Не кожен день ми проводимо по кілька годин під водою і не щодня випадає шанс насолодитися балетом не з глядацької зали, а безпосередньо в метрі від того, що відбувається на сцені і бути до цього причетним… Це дуже заворожує! Насправді, робота над цим кліпом була така спонтанна і незапланована, що зараз ми в захваті від того результату, який вийшов. Тут точно не обійшлося без Божої допомоги "- показує наверх. "Цього разу у нас все складалося так, як ніколи не складалося на ретельно спланованих зйомках" - додав Олександр.

Натхненна історія кохання, щирість і трагедія - так можна описати нове творіння колективу.

Mountain Breeze, прозвана фанатами українським Coldplay за їх творчість - гурт родом з Полтави, заснований в 2014 році фронтменом Олександром Біляком і його братом Іллею. На даний момент колектив випустив 2 студійні альбоми: "Say it Loud" (2018) і перший в світі tiktok-альбом "9 минут" (2020).


Переглянути кліп можна тут :


Трек доступний на всіх платформах: https://band.link/utonubreeze

Instagram: https://www.instagram.com/mbreezeofficial/?hl=uk
Facebook: https://www.facebook.com/mbreezeofficial
YouTube: https://www.youtube.com/MountainBreezeBand
TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMes7RV52/

Автор: Роман Муха

© 2020 Piar

Мої відео