Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Переговори не вдалися

Переговори не вдалися
44363 ПЕРЕГЛЯДІВ

Переговори Зеленського Володимира Олександровича та Путіна Володимира Володимировича. 
Президент України Зеленський Володимир Олександрович запросив переговори з Путіним Володимиром Володимировичем. Метою є обговорення загострення ситуації на кордонах України та на тимчасово окупованих територіях, які контролюються Російською Федерацією внаслідок анексії Криму та війни на сході України .
Запрошення є, проте, до сих пір не отримали відповіді. Про це стало відомо від прес-секретаря президента України – Юлії Мендель. На даний момент представники України сподіваються, що це не відмова від діалогу. Адже тема важлива, під час обговорення якої, мали б змогу вирішити питання ескалації ситуації на Донбасі. На даний момент, як стверджує Юлія Мендель, Російська Федерація на сході України та біля границі з Кримом, має більш ніж 80 тисяч військових сумарно.
Прес-секретар президента Росії – Дмитро Песков, стверджує, що ніяких запитів не отримував з цього привіду за останні дні. Позиція йти у відказ, прослідковується всюди у діях Російської Федерації.

Станом на 12 квітня, України не отримала відповідей ні на запрошення на переговори, ні на направлений запит, для отримання інформації стосовно активності уздовж кордону України, а також відмова у спеціальному засіданні в ОБСЄ. Україна та інші країни-учасниці хотіли отримати пояснення щодо військової активності Російської Федерації біля українського кордону.

Також, збройні сили України повідомили, що не збираються йти у наступ першими, адже у команді Зеленського Володимира Олександровича переконані, що бажанорго результату – миру, можна досягти, тільки переговорами.
Як вже було відомо раніше, Україна буде намагатися провести зустріч у «Нормадському форматі». Перш за все, метою є мир на деокупованому Донбасі. До складу цілей, як визначатимуть пріоритети для дипломатичної команди України у 2021 році, входить ще: Крим у складі України, та позиція України, як активного міжнародного гравеця. Але стосовно останнього запрошення Зеленського Володимира Олександровича, то планується обговорення лише активності військових на кордонах. Адже на даний момент це питання є нагальним для країни.

© 2020 Piar

Мої відео