Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

НАБУТТЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

НАБУТТЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
11097 ПЕРЕГЛЯДІВ

На базі Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського Командуванням об’єднаних сил Збройних Сил України проведено конференцію з питань планування комплексного вогневого ураження противника в операціях об’єднаних сил.
– Актуальність даного заходу полягає у розширені теоретичних знань офіцерського складу Командування як щодо послідовності планування вогневого ураження противника, зокрема, так і виконання всіх стандартизованих процесів оперативного планування, – наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За його словами, участь у конференції професорсько-викладацького складу Національного університету оборони України, представників органів військового управління Збройних Сил та інших складових сил безпеки та оборони України, дозволить здійснити поетапну підготовку і набути військовослужбовцями фахової компетентності та професійної майстерності.
– Учасники конференції виробили єдині погляди на виконання стандартизованих процедур під час планування комплексного вогневого ураження противника, а також засвоїли порядок проведення оперативно-тактичних розрахунків у складі визначених структурних підрозділів, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!


Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України


#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #Разом_переможемо #НАЄВ

© 2020 Piar

Мої відео