Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Колишній голова Жмеринської РДА Легеза знайшов “запасний аеродром”

Колишній голова Жмеринської РДА Легеза знайшов “запасний аеродром”
165117 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Запасними аеродромами” стало висування першим номером у міські депутати Жмеринки, і прохідним - в депутати Вінницької облради.

Стати депутатом — єдиний шанс у колишнього голови РДА Олега Легези, якого лобіював на цю посаду ще сам Віталій Кличко від “УДАРу” вже в далекому революційному 2014 році.

Тоді, згідно партійній квоті лідерів Революції Гідності, нікому невідомий колишній спортсмен, а потім дрібний ФОП Олег Легеза зайняв найвищу державну посаду у районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ↓↓↓

Попри те, що не було у новоспеченого голови РДА ні відповідної освіти, ні управлінського досвіду, ні навіть елементарних навичок у державній роботі, його, на гребні хвилі революції призначили. І кілька місяців Легеза служив новій владі.

Щоправда, очевидці розказують, що “революційний” очільник РДА плутався, мов у двох соснах, у сфері управління районом. А чиновники, що находилися поруч, вміло користувалися цим, привласнюючи бюджетні гроші з усіх напрямків. А Легеза лиш ставив підписи на фінансових паперах, наліво і на право.

Проте, пройшло небагато часу, і Олег Легеза зорієнтувався в ситуації. І вчасно зметикував: чому підлеглі заробляють на різних схемах, а я ні? І очолив цей процес.

У 2015 році, вже маючи непогані статки, і вплив серед місцевих чиновників-корупціонерів, Олег Легеза став депутатом Вінницької облради від порошенківської партії “БПП - “Солідарність”. В облраді Легеза жодними путніми ініціативами не відзначився. Навпаки — він став одним з найбільших прогульник, як засідань сесійних, так і засідань профільної “культурно-освітньої” комісії, де він просиджував штани від дорогого костюма п’ять років.

І ось знову, Олег Легеза йде в облраду. Але вже не від порошенківської партії “ЄС”, а від “Української стратегії” Гройсмана. Мабуть, знову сподівається тишком-нишком під прикриттям депутатського мандату, отримати вигідну посаду у якійсь обласній структурі, яких депутати наплодили безліч.

ПО ТЕМІ ↓↓↓

Це план “А” Легези.

Вріз:

Олег Легеза – кандидат у депутати до Вінницької обласної ради та перший номер у списку депутатів до Жмеринської міської ради від “Української стратегії Гройсмана”.

Є у нього й план “Б”.

Він полягає в тому, щоб “зайти” у Жмеринську міськраду від УСГ, з розрахунком на те, що чинного мера Жмеринки переоберуть, а Легеза легалізувавшись у міськраді зможе зайняти посаду секретаря міськради.

От на що розраховує прогульник, і зрадник Порошенка, Олег Легеза.

Вріз 2

“Я наполегливо працював і буду працювати над тим, аби Жмеринська громада стала яскравим прикладом якісного і динамічного розвитку.

О. Легеза”.

Як налаштований на роботу колишній голова РДА Легеза, видно хоча б з його виборчого девізу.

Де він наполегливо працював? Над чим працював? Яскравим прикладом чого має стати громада? Якісним і динамічним розвитком куди? - нічого не зрозуміло. Ні фактів, ні суті, лиш слова ні про що.

Власне, з такою програмою “бла-бла”, намагається Олег Легеза залишитися у владі.

Теги: Жмеринка,Олег Легеза,депутат Олег Легеза,Олег Легеза Вінниця,Олег Легеза вибори ,Легеза вибори,Вінницька облрада ,підкуп виборців, вибори
Автор: admin.politica.com.ua

© 2020 Piar

Мої відео