Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Лікарні Дніпропетровщини отримають 74 нові автівки швидкої допомоги

Лікарні Дніпропетровщини отримають 74 нові автівки швидкої допомоги
60055 ПЕРЕГЛЯДІВ

Обласному центру екстреної медичної допомоги буде виділено 4 млн грн для придбання семи автомобілів. На допомогу лікарям, що працюють з хворими на коронавірус, спрямують півтора мільйони гривень. Такі рішення були прийняті на XXV-й сесії Дніпропетровської обласної ради.

На останньому перед виборами зібранні депутати прийняли низку важливих рішень щодо підтримки медичної галузі в період пандемії. Зокрема, у лікарні області буде придбано 74 нових авто для всіх бригад швидкої допомоги. До того ж, депутати проголосували за виділення обласному центру екстреної медичної допомоги майже 4 млн грн для придбання 7 автомобілів швидкої медичної допомоги.

«Окрім того, депутати прийняли рішення, завдяки якому центр зможе придбати у лізинг ще 74 авто, — повідомляють в облраді. — Ці авто обслуговуватимуть 1,2 млн людей».

Крім того, аби підтримати медичний персонал, який, ризикуючи життям, працює з хворими на коронавірус, півтора мільйони гривень буде спрямовано на додаткові стипендії. Обласний центр екстреної медичної допомоги отримає 800 тисяч гривень, обласна лікарня ім. Мечникова — 700 тисяч гривень.

Теги: швидкі допомоги,пандемія,лікарні,стипендії, Дніпропетровщина,депутати,сесія,обласна рада

© 2020 Piar

Мої відео