Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Дніпровські дизайнери розробили туристичну мапу міста

Дніпровські дизайнери розробили туристичну мапу міста
23288 ПЕРЕГЛЯДІВ

Виявилося, що майже всі топові місця знаходяться вздовж маршруту трамвая № 1. А імпровізована екскурсія містом, яку можна отримати, проїхавши цим маршрутом, наразі складається з десяти акцентних місць. Про це на своєму офіційному сайті повідомляє відділ дизайну компанії «Реактор».

Перша версія туристичної мапи Дніпра, розроблена молодими дизайнерами, вже побачила світ. Надруковано майже 1000 примірників, а безкоштовно отримати мапу можна в Центрі гостинності Дніпра на площі Героїв Майдану, 1. Наразі розробники тестують створений варіант, цікавлячись у людей, чого не вистачає, що зайве, що подобається, а що — ні.

У процесі створення, розповідають дизайнери, вони провели власні дослідження найцікавіших місць Дніпра та попросили містян намалювати мапу з пам`яті та від руки. Коли порівняли, виявилося, що майже всі топові місця знаходяться вздовж маршруту трамвая № 1. А коли обрані точки зв`язали з цим маршрутом, отримали імпровізовану екскурсію містом, яку можна здійснити, проїхавши першим трамваєм. Наразі це 10 акцентних місць: Вокзальна площа, ринок «Озерка», парк Глоби, Театр опери та балету, Філармонія, Центральна площа, Менора, Історичний музей, парк Шевченка, монумент Вічної Слави.

Наразі мапа надрукована у форматі А4, але дизайнери шукають нові цікаві місця та мріють спробувати не тільки формат А3, а й розробити декілька тематичних версій зі специфічними місцями на кшталт кафе та ресторанів, барів, архітектурних пам’яток і таке інше.

Теги: туристична мапа, Дніпро,маршрут,екскурсія,дизайнери

© 2020 Piar

Мої відео