Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Дніпрянам заважає спати розважальний центр «Лавина»

Дніпрянам заважає спати розважальний центр «Лавина»
23609 ПЕРЕГЛЯДІВ

На нього скаржиться ледь не увесь житловий масив «Сокіл», поруч з яким він розташований. Кожні вихідні, і не лише у вихідні, там проводять різноманітні заходи, які супроводжуються гучною музикою. Від неї та галасливих відвідувачів потерпають мешканці навколишніх багатоповерхівок.

Як розповів начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз під час пресконференції, з серпня 2020 року і до цього часу до інспекції надійшло 25 скарг на шум від розважального центру. Комісією з початку року здійснено чотири перевірки, з них на трьох не зафіксовано перевищення рівня шуму. Проте, 11 вересня була фіксація перевищення рівня шуму та направлено листа з протоколом проведення вимірів до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області для складання протоколу правопорушення.

«Хотілося б попередити порушників шуму, в тому числі розважальний центр «Лавина», якщо скарги будуть продовжуватися, ми застосуємо крайні заходи. А саме, сумісно з поліцією проведемо конфіскацію обладнання», — зазначив чиновник.

Подібний випадок вже мав місце, коли минулого року внаслідок звернень громадян була вилучена техніка із закладу «Криша».

Загалом до інспекції з питань благоустрою Дніпровської ради за 2020 рік надійшло 440 скарг від громадян стосовно імовірного перевищення допустимого рівня шуму. Штрафи у таких випадках невеликі. Для організацій вони становлять 250-2500 грн.. Але у випадку постійного ігнорування допустимих норм рівня шуму в закладах конфіскують звуковідтворювальне обладнання.

У міськраді нагадують, якщо вас турбує шум – необхідно звертатися до поліції. Якщо випадки порушення шуму є систематичними, то необхідно зателефонувати на гарячу лінію Дніпровської міської ради. На скаргу після домовленості з заявником виїде спеціальна комісія інспекції з питань благоустрою.

Теги: розважальний центр «Лавина», Дніпро,шум,скарги

© 2020 Piar

Мої відео