Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Спікеру Верховної Ради представили проєкт дніпровського аеропорту (ФОТО)

Спікеру Верховної Ради представили проєкт дніпровського аеропорту (ФОТО)
257924 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дмитро Разумков 20 листопада приїхав до Дніпра з робочим візитом. Першим пунктом у його програмі було визначено ознайомлення з проєктом аеропорту, розмови про яку точаться вже не перший рік.

Просто таки у приміщенні аеропорту голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко та голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник презентували спікеру Ради слайди з передпроєктними розробками та графіками робіт.

До 16-го грудня мають обрати проєктанта. Проєктні роботи планують завершити до 1-го квітня 2020-го року. Далі оберуть забудовника (підрядника) і з червня 2020 року розпочнуть будівництво терміналу й злітно-посадкової смуги.

"Загальна вартість проєкту злітно-посадкової смуги близько 100 мільйонів доларів, плюс до цього 70-80 мільйонів доларів, виділених інвестором, на будівництво міжнародного терміналу", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Дмитро Разумков висловив сподівання, що вже у 2022 році Дніпро таки матиме новий сучасний аеропорт, який зможе приймати великі літаки, що, в свою чергу, сприятиме економічному та туристичному зростанню міста.

Нагадаємо, у держбюджеті на 2020 рік на аеропорт у Дніпрі виділено 1 млрд. грн

У рамках робочого візиту Разумков також відвідає обласну клінічну лікарню ім. Мечникова та КБ “Південне”. 

© 2020 Piar

Мої відео