Директор Рекламного агентства  "Піар" - Кульчицька Єлизавета Сергіївна +380 (098) 004 77 77

Рекламне агентство PR

Унікальний спектакль про онкохворого хлопчика показали дніпрянам

Унікальний спектакль про онкохворого хлопчика показали дніпрянам
173454 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародна прем’єра вистави “Тільки він має право мене розбудити” пройшла у Театрально-художньому коледжі. Моноспектакль за мотивами роману “Оскар та Рожева пані” привіз білоруський режисер В’ячеслав Сікора. Вперше у світі цю постановку грає лише дитина від імені головного героя.

Оскар — онкохворий хлопчик, який наприкінці вистави помирає. До цього моноспектакль ставили лише від імені Рожевої пані. Ідею вистави режисер намагався втілити у життя 10 років, проте батьки та родичі юних акторів забороняли своїм дітям грати смерть. Зрештою погодилася родина Почіпко. І головну роль Оскара-хлопчика віддали… дівчинці Домініці.

Ця вистава про те, як ставитися до хворих на онкологію дітей, тому що є така проблема — діти помирають, але ніхто не в змозі пояснити, як гарно піти з цього світу в інший”, - розказав режисер. 

Зазначимо,що у 2014 році, ставлячи один зі спектаклів у Москві, В'ячеслав Сікора взяв відпустку і поїхав на декілька днів до Києва, подивитися Майдан, щоб зробити знімання для історії. І залишився на два місяці…до чорного четверга, коли снайперами було вбито десятки громадян. Знятий матеріал перетворився на 6-ти серійний документальний фільм - "Майдан своїми очима". Після фільму з кар'єрою в Москві довелося попрощатися через постійні конфлікти на ґрунті України. 

© 2020 Piar

Мої відео